Захист від угону Audi A4
Для того, щоб захистити авто від угону, команда Prime Security Lab завжди підходить індивідуально до питання вибору обладнання, виходячи з потреб та побажань клієнта. Найголовніше для нас – надавати послуги на найвищому рівні якості.

Саме такий підхід отримав власник Audi А4.

Основою для захисту автомобіля стала автосигналізація Примара. Ця сигналізація вже неодноразово показала свої переваги в роботі. Вона проста і зрозуміла у використанні, але це не применшує її функціонал та відповідність завданням, які з її допомогою реалізували наші техніки.

Звичайно, однієї сигналізації мало для повноцінного захисту від угону. Адже основне завдання сигналізації – подати сигнал власнику про те, що з машиною щось відбувається. Додатково в автомобіль був захований модуль захисту двигуна. У разі демонтажу або технічного збою центрального блоку сигналізації модуль відключить двигун авто. Таким чином, рух на автомобілі буде неможливим.

За бажанням власника, будь-якої миті, можна посилити охоронний функціонал авто додавши датчик глушіння GSM-сигналів, додаткову GPS-антену, модельний замок капота і ще пару корисних фішок. У питанні захисту автомобіля від угону – неможливо переборщити!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П