Захист від угону для Range Rover Evoque
Захист від угону – обов’язковий момент для кожного автолюбителя. Якщо знехтувати ним і заощадити на обладнанні, можливість витратити куди більше коштів, часу і нервів, в майбутньому, дуже зростає. Саме захистом авто від угону займаються спеціалісти з Prime Security Lab.

Нещодавно, в роботу був прийнятий Range Rover Evoque – британський монстр без будь-якого захисту навіть від найпростіших способів угону. Майстри, разом із клієнтом, підібрали якісне обладнання, що підвищує рівень загального захисту авто.

Основою захисного комплексу стала сигналізація Примара. Її монтують у потайливі місця, щоб виявлення її центрального блоку стало проблемою. Завдання сигналізації – сповістити власника про спробу угону та несанкціонованого проникнення автомобіля. Блок має відмінне з’єднання з телефоном, завдяки чому інформація надійде оперативно.

На додаток до сигналізації встановили бездротовий модуль захисту двигуна. Його завдання просте – розірвати ланцюги з’єднання та заглушити авто після початку руху у разі втрати з’єднання з центральним блоком сигналізації. Проїхавши пару метрів, машина зупиниться, а розблокувати двигун зможе лише власник.

Такий комплекс покращує захист авто. Тепер власник може бути спокійним за свій Range Rover Evoque.

Захист від угону повинен встановлюватися тільки фахівцями, які знають всі нюанси роботи та установки обладнання, а також технічні особливості кожного автомобіля.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П