Захист від угону Dodge Durango зі США (авто із США) | Установка сигналізації Привид 830 BT на Dodge Durango (автомобілі з Америки)
Авторський комплекс захисту від угону спеціально підібраний та реалізований під авто зі США у студії антиугону Prime Security Lab. Dodge Durango під надійним захистом!


Автомобілі з Америки знаходяться в особливій зоні ризику угонів.
Насамперед зловмисник вистежує відповідний автомобіль і обов’язково перевіряє наявність встановлених протиугінних засобів та сигналізації. Як правило, власники авто зі США економлять на захисті, або довіряють штатним чи додатковим пристроям, встановленим ще колишніми власниками. Нейтралізувати їх може звичайна глушилка.

Щоб потрапити в салон автомобіля зловмисник може застосувати кодграбер – пристрій перехоплення та ретранслювання сигналу з брелока сигналізації.
Далі в діагностичний роз’єм ( ODB )  підключається заводилка. Після прописування нового ключа іммобілайзер впізнає його і дозволяє завести двигун.
Викрадення даним методом займає до двох хвилин.

Для захисту від угону Dodge Durango зі США — фахівці студії реалізували на американця сучасну охоронну систему Примара 830 BT, яка для запобігання спробам інтелектуального злому та перехоплення сигналу кодграберами має діалоговий динамічний код з індивідуальними ключами шифрування.
вона стала основою комплексу. На її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу, які непомітні для діагностичного обладнання.

Система оснащена протиугінними мітками, які управляють системою блокування двигуна у разі несанкціонованого доступу. Електронну мітку необхідно носити окремо від штатних ключів автомобіля.

Максимального ефекту захисту від угону було досягнуто завдяки реалізації серії авторських блокувань, додаткових модулів захисту та потайної установки глибоко в автомобіль та використання нестандартних місць підключення елементів захисту.

Тепер автомобіль має надійний захист від усіх методів угону та викрадачів різного рівня підготовки!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П