Захист від угону та шумоізоляції на Honda CR-V
Фахівці з Prime Security Lab займаються встановленням захисного та додаткового обладнання вже багато років і є лідерами ринку у Києві.

Нещодавно, наш бокс відвідав власник Honda CR-V на встановлення комплексу захисту від угону та повної шумоізоляції салону. Майстри разом із клієнтом обрали найкраще обладнання та матеріали для роботи.

Основною захисного комплексу стала автосигналізація Примара. Модуль сигналізації ховають так, щоб його складно було знайти, і викрадачу знадобилося куди більше часу на його пошуки, ніж при стандартному становленні дилерськими центрами або профільними автосервісами.

Додатково встановили бездротовий модуль захисту двигуна, завдання якого при відключенні або збою роботи центрального блоку сигналізації розірвати ланцюги з’єднання та заблокувати двигун. Викрадач, почавши рух, за пару метрів зупиниться і зрушать з місця більше не зможе. Для розблокування двигуна знадобиться персональний PIN-код, який відомий лише власнику.

Третім етапом захисту став модельний електромеханічний замок капота. Його завдання – закрити підкапотний простір від сторонніх рук. Замок керується спеціальним модулем, а ним керує лише власник авто.

Крім захисту від угону, авто було повністю шумоізольоване. Майстри акуратно розібрали салон автомобіля, заклали шумо- та віброізолюючий матеріал, а після так само акуратно зібрали. Кожен етап робіт з шумоізоляції авто є важливим. Погане розбирання салону може призвести до поломки кріплень та пошкодження елементів обшивки. Так само, при складанні салону важливо помістити всі елементи строго на місце та використовувати штатні кріплення. Цей захід може бути важливим враховуючи, що авто було захищене від угону. Будь-який відхід від штатного виду (у кріпленнях та проводах), може викликати інтерес викрадачів. Для досягнення реального ефекту шумоізоляції – необхідно дотримуватися черговості та технічних особливостей роботи з кожним матеріалом. Тільки уважність до деталей може бути гарантією тиші та комфорту в салоні автомобіля.

Після “Prime Security Lab” – захист та комфорт Honda CR-V – на висоті!

 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П