Захист від угону та шумоізоляція Suzuki SX-4
Захист авто від угону – завдання не з простих. Він вимагає належного досвіду, розуміння роботи та акуратності. Саме такі майстри працюють у Prime Security Lab – настановній студії захисту авто від угону.

Нещодавно в наш центр заїхав Suzuki SX-4 для встановлення захисного обладнання, реалізації безпечного автозапуску та шумоізоляції дверей. Майстри підійшли до питання делікатно, підібравши обладнання індивідуально під потреби клієнта.

Для потайної установки вибрали автосигналізацію Привид – якісну та перевірену часом. Модуль передає інформацію про спробу угону прямо у смартфон власника.

Додатково встановили модуль захисту двигуна, завдання якого відреагувати на відключення центрального блоку сигналізації та розірвати ланцюги з’єднання, заглушивши цим двигун. Завдяки невеликим розмірам модуль практично неможливо знайти і знешкодити.

Також майстри встановили датчик глушіння GSM-сигналів. Він виявить спробу автозлодія заглушити центральний блок сигналізації, щоб вона не передала інформацію про злом власнику, і зробить це за неї. Модуль є невід’ємною частиною захисту автомобіля від угону. Самостійно, жодна сигналізація не може забезпечити повноцінного захисту. У захисті автомобілів потрібен комплексний підхід.

Новинкою на авто стала додаткова GPS-антена. Пристрій у режимі реального часу передає інформацію про розташування авто. Система через додаток покаже, де авто стояло на парковці і яким шляхом власник добирається на роботу.

Для підвищення комфорту, на Сузукі встановили автозапуск – механізм, що дозволяє дистанційно запустити двигун, прогріти його і салон, тим самим зекономивши купу часу власнику. Тепер йому не доведеться довго чекати на прогрівання двигуна для початку шляху, а салон буде прогрітий або охолоджений ще до приходу власника.

Останнім етапом стала повна шумоізоляція дверей. За допомогою спеціального матеріалу, який встановлюється по всьому корпусу дверей, із салону заберуться зайві звуки з вулиці, значно підвищуючи комфорт у салоні та забезпечуючи зниження рівня шуму ззовні. Шумоізоляція дверей – відмінний варіант для тих, хто хоче робити шумоізоляцію поетапно.

Майстри з Prime Security Lab займаються встановленням захисного та додаткового обладнання вже багато років, тому виконують роботу швидко та якісно.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П