Захист від угону на Mazda CX-5
Нещодавно до студії захисту автомобілів від угону Prime Security Lab приїхала Mazda CX-5, щоб встановити захисне обладнання та убезпечити авто від можливих спроб угону.

Завданням майстрів стала установка автосигналізації, додаткового модуля захисту та slim-мітки.

Техніки встановили автосигналізацію від Привид з додатковою slim-міткою. Блок сигналізації встановлюють у потайливі місця, щоб на його виявлення знадобилося куди більше часу, ніж розраховує викрадач. Slim-мітка потрібна для спрощення керування захисними функціями сигналізації.

Додатково встановили захисний модуль блокування двигуна. Його завдання – при відключенні блоку сигналізації розірвати ланцюги з’єднання і заглушити двигун. 400;”>буде проблематично шукати модуль, розміром з кісточку від персика. Скасує блокування лише персональний PIN-код, відомий виключно власнику транспортного засобу.

Сучасні викрадачі вже давно знають усі стандартні місця встановлення захисного обладнання, адже вони прописані в інструкції до сигналізації, що знаходяться у відкритому доступі кожному бажаючому. Завдання майстрів з Prime Security Lab – зруйнувати впевненість автокрадіїв у своїх силах та убезпечити авто на всі 100%.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: с 9:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П