Захист від угону на Range Rover Vogue
Майстри з Prime Security Lab вже багато років займаються встановленням захисних протиугінних комплексів. Їхнім основним завданням є якісно захистити автомобіль від будь-яких, відомих, методів угону.

Нещодавно наш бокс відвідав Range Rover Vogue на встановлення блоку сигналізації, додаткової gps-антени та OBD-блоку. Власник вирішив комплексно захистити авто від угону, тому звернувся саме до нас.

Основою захисного комплексу стала автосигналізація Примара. Встановлюють сигналку в непомітні місця для доведення до неможливості процесу її виявлення та відключення.

Додатково було встановлено бездротовий модуль захисту двигуна. Його особливість полягає в тому, що він не має прямого підключення до блоку сигналізації, тому виявити його практично неможливо. Завдання модуля при спробі злому розірвати ланцюги з’єднання і цим заглушивши двигун, залишивши автокрадія з порожніми руками.

Також техніки встановили додаткову gps-антену. Пристрій у режимі реального часу передає інформацію про розташування авто. Система через додаток покаже де авто стояло на парковці і яким шляхом власник сьогодні добирався на роботу. Ця інформація зберігається до трьох місяців. У разі угону авто можна буде відстежити та передати інформацію до поліції.

Не забули і про захист діагностичного роз’єму автомобіля. Щоб не дати злодіїв підключитися до OBD-роз’єму і прописати новий ключ, а якщо система розпізнає спробу угону, розірве ланцюги з’єднання, тим самим заглушивши двигун.

Фахівці з Prime Security Lab – професіонали з великим досвідом роботи.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П