Захист від угону Toyota RAV4 Установка сигналізації Привид 840 BT Toyota RAV4
Методи угону та захист від них на Toyota RAV4

Японські кросовери – це автомобілі, що найчастіше викрадаються в Україні. Як вночі, так і вдень. Із парковок біля торгових центрів, у дворах будинків, з паркінгів. У будь-який момент посеред дня без нагляду ваш японець може поїхати разом із викрадачами.

Функція безключового доступу, запропонована власникам RAV4, успішно використовується викрадачами для проникнення в автомобіль. Для цього необхідні ретранслятори штатного ключа, які сьогодні доступні на чорному ринку та відкрито рекламуються в Інтернеті. Такий вид угону найпоширеніший і не вимагає багато зусиль. За часом викрадення таким методом займає до хвилини.

Скористатися вразливістю іноді допомагають нечисті на руку, підключені до «схеми» угону сервісні центри або деякі їхні співробітники.

Тому якщо ваш автомобіль не має захисту, або ж захищений неправильним чином, краще після СТО звертати увагу на спрацьовування вашого захисту.
Якщо ви помітили якісь відхилення, то краще одразу звернутися до студії антиугону, щоб вам чесно провели діагностику.

Для того, щоб потрапити в салон автомобіля викрадач може використовувати кодграбер, або ж просто розбити скло задніх дверей.

Далі їм необхідно прописати новий ключ та завести двигун. Модуль сертифікації Smart Key знаходиться за бардачком. Демонтуючи даний модуль, зловмисник за допомогою спеціального пристрою записує в пам’ять нові ключі та обходить штатний іммобілайзер. Для обходу штатного блокування автоугонщик може замінити блок управління на заздалегідь підготовлений з відключеною функцією іммобілайзера. Після цього при натисканні на кнопку “Старт-Стоп” заводить двигун.

Для того, щоб Toyota Рав4 не потрапила в руки викрадачів, фахівці студії антиугону Prime Security Lab реалізували на неї авторський протиугінний комплекс.
В основі охоронного комплексу взяли сучасну охоронну систему Примара 840 BT, на її базі була реалізована серія авторських блокувань дротового та бездротового типу, які не видно для діагностичного обладнання.

Для посилення захисту було використано додаткові електромеханічні модулі:

– GPS-маяки для сповіщення про місце знаходження автомобіля;
— Індикатори глушіння GSM, які дозволяють надіслати повідомлення на телефон власника, якщо захист намагаються “заглушити”
— Модельний електромеханічний замок на капот, який зроблений під модель та марку даного авто і дозволяє зробити установку без псування простору.
Всі компоненти захисту були реалізовані максимально потайним чином, глибоко в автомобіль. Використовували нестандартні місця установки, для цього фахівці здійснили повний розбір салону автомобіля.

Тепер автомобіль захищений від різних видів угону та викрадачів різного рівня підготовки.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П