Захист від угону Volkswagen Passat B8
Сьогодні, в роботі у техніків “Prime Security Lab” – Volkswagen Passat B8 – надійний, німецький автомобіль. Однак і для них потрібен захист, щоб бути точно впевненим, що авто не викрадають.

Фахівці, разом з клієнтом, вибрали автосигналізацію, яка найбільше задовольняє поставлені завдання і добре показала себе на практиці. Автосигналізація Пандора має невеликих розмірів блок, чудову систему спілкування з власником авто шляхом захищеного bluetooth-з’єднання та широким функціоналом, таким як вбудованим GPS-локатором та зручною міткою.

Автоугонщик складе велику проблему відшукати і відключити блок, який був встановлений техніками в нестандартному місці, з імітацією штатної обмотки автомобіля.

Однак, однієї сигналізації для захисту авто не достатньо. Для хорошого захисту не зайвим було б встановлення додаткового модуля захисту, яка б розривала ланцюги з’єднання і блокувала двигун у разі втрати з’єднання з центральним блоком сигналізації. Ніколи не варто виключати подібний варіант розвитку подій, адже навіть найкраще обладнання може дати збій або викрадачу може просто повести і він виявить центральний блок сигналізації.

 Робота була виконана в заздалегідь обумовлені терміни і максимально якісно.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П