Методи угону авто: грабер
Для того, щоб викрасти автомобіль, злодій має певний набір приладів. Як для механічного, так і для інтелектуального злому авто. Грабер – мастхев, для тихого та акуратного проникнення в авто.

Грабер – електронний прилад, найчастіше, зроблений на основі брелока двостороннього зв’язку сигналізації. Спеціальна прошивка цього приладу запам’ятовує, а потім використовує радіосигнали від штатних ключів авто та простих автосигналізацій. Грабер дає злодіїві можливість потрапити в авто без злому дверей і без спрацьовування сигналізації. Тобто – злодій потрапляє в авто без шуму та залучення зайвої уваги. Він просто відкриває автомобіль грабером, натискаючи точно ті ж кнопки, що і власник на своєму брелоку.

Slave-автосигналізація без вторинної авторизації абсолютно беззахисна перед таким методом проникнення в авто.

Після того, як злодій потрапив у автомобіль, він може без проблем підключитися до діагностичного роз’єму авто і прописати в систему свій ключ. Далі вже нічого не завадить йому виїхати на вашому авто.

Однак, крадіжка самого автомобіля може бути головною метою зловмисника.

В останнім часом, грабер користується популярністю у тих, кому достатньо речей, що знаходиться всередині автомобіля. Тобто, злодій може підійти до авто, як це робить власник, у будь-який час, у будь-якому місці та просто взяти речі з багажника чи салону. Часу для цього потрібно мінімально. Ніхто з оточуючих навіть не подумає, що вашу машину грабують на сусідньому місці для паркування.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П