Методи угону авто: пропис нового ключа
Один із найпростіших способів угону автомобіля – пропис нового ключа.

Візьмемо для прикладу класичний сценарій та умови.

У вас автомобіль з механічним ключем та сигналізацією. Найперше, що зроблять злодії – механічно зламають двері авто. Робити вони це за допомогою згортання. Сверт – металева заготовка з міцної сталі. Вона вставляється в замок і за допомогою грубої сили легко його відкриває. Наявність сигналізації затримає крадіїв на кілька хвилин, які потрібні, щоб відключити.

Далі, за допомогою вже відомого згорта відбувається зламування замку, включається запалення. Наступний крок – підключення до електронних мереж автомобіля через діагностичний роз’єм. За допомогою спеціального програмного забезпечення систему прописується ще один ключ. Після цього на вашій машині без проблем можна поїхати.

Вся процедура займає у досвідчених крадіїв до 5 хвилин.

Якщо машина не стоїть під вікнами, ви можете не звернути увагу або не почути коротке спрацювання сигналізації, особливо вночі. Або, наприклад, коли неподалік авто запускають салют або проїжджає мотоцикл. Не рідко, у таких ситуаціях спрацьовує сигналізація і мало хто надає цьому значення та перевіряє авто. Також, ви можете не помітити, що в брелоку від сигналізації сідає батарея.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П