Мультимедія
Серед автомобілістів чимало любителів музики. А серед любителів музики чимало тих, хто бажає слухати музику на якісній апаратурі. Як правило, штатна акустична система в автомобілі залишає бажати кращого, тому багато хто вдається до її заміни.

Для хорошого, якісного звуку в авто потрібна не лише заміна динаміків. Першоджерелом звуку виступає головний пристрій – або автомагнітола. Тому заміна автомагнітоли також значно впливає на якість звуку.

Типи автомагнітол

Автомагнітоли бувають 2 типів: 1Din і 2Din.

Однодинові магнітоли – це всім звичні CD-MР3 ресивери, які встановлюються в будь-яке авто.
Дводинові автомагнітоли – повноцінна мультимедійна система, в якій встановлений великий сенсорний екран, можливість дивитися DVD, до неї можна підключити камеру заднього виду, навігатор тощо.

Підключення цих типів автомагнітол відбувається по-різному. Установка автомагнітол різних типів у більшості випадків вимагає наявності спеціальної перехідної рамки, яка закриває технологічні щілини, що утворюються. Це пов’язано з тим, що в кожному авто штатна магнітола має «свій розмір», який може значно відрізнятися від стандартів 1 дин і 2 дин. Штатні пристрої в авто можуть мати розмір і 1.5, і 1.8, а також є відмінності за формою: закруглені, овальні, у вигляді трапеції і т.п.

В установці автомагнітоли є один важливий нюанс. Автомобілі (в основному, автовиробників США та Німеччини) ставлять як штатні 2-омні динаміки. Ця акустична система у жодному разі не має підключатися до сучасної автомагнітоли, оскільки сучасні магнітоли підтримують навантаження лише 4 Ом. Якщо їх підключити, система працюватиме на «перевантаженні», це призведе до її виходу з ладу. І в цьому випадку доведеться замінювати усю акустику.

Як встановити магнітолу

Є чимало відеопосібників на Youtube та інших сайтах, де детально розписано та показано встановлення магнітоли. Однак часто самодіяльність може призвести до додаткових витрат (читайте вище). Особливо, якщо у автомобіліста немає спеціальних навичок та знань. Набагато простіше, надійніше та швидше довірити таку роботу майстрам інсталяційного центру. Ми не тільки майстерно встановимо магнітолу в будь-який автомобіль, але й дамо поради щодо експлуатації та налаштування акустичної системи.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П