Антигравійна плівка на автомобіль Mazda CX-5
У професійну студію обклеювання Getboost, від компанії Prime Security Lab, в’їхала Mazda CX-5 на обклеювання захисною плівкою. Власник авто попросив обклеїти антигравійною плівкою капот, передні крила, фари, дзеркала та зони під ручками.

Відомо, що з часом лакофарбове покриття будь-якого автомобіля втрачає свій початковий варіант. Через дрібне каміння, пісок і гравію в сукупності з їздою на великій швидкості, поверхня автомобіля помітно пошкоджується. В результаті утворюються сколи, потертості та подряпини, які, розростаючись, призводять до корозії металу.

Антигравійна плівка клеїться з метою захисту лакофарбового покриття автомобіля від подібних пошкоджень. Вона також допомагає зберегти новизну та гарний зовнішній вигляд машини.

Головними перевагами плівки є її тонкість та абсолютна прозорість. Її не видно на поверхні авто. Також її можна будь-коли зняти і матеріал не залишить після себе слідів.

Перед процесом обклеювання фахівці ретельно очищають і готують зони під поклейку.

Плівка, яку використовують у студії Getboost має такі переваги:

  • додатковий шар захисту 
  • висока стійкість до агресивних хімічних речовин
  • здатність до самовідновлення

Оклейка в студії Getboost — надійний захист лакофарбового покриття авто, а також гарантія бездоганного зовнішнього вигляду автомобіля!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П