Захист Від Угону Porsche Panamera 4s | Установка Сигналізації Привид 830 ВТ На Porsche Panamera 4s
До студії, яка спеціалізується на професійному захисті авто від угону – Prime Security Lab, сьогодні прибув Porsche Panamera 4s. Можна сказати з впевненістю, що саме Porsche Panamera є найелегантнішим і водночас спортивним еталоном краси всіх автомобілів у світі. Перед фахівцями студії стояло важливе завдання – убезпечити це авто від викрадачів.

Назва Panamera була отримана на честь легендарних перегонів, що проходять за участю Porsche під назвою Каррера Панамерикана, які проходили ще в 50-х роках XX ст. Пропорції та силуети автомобіля виглядають чудово, корпус манить своєю потужною мускулатурою. Далеке заднє звисання і коротке переднє вигідно підкреслюють всю динаміку машини. Porsche Panamera – це не просто машина, – це витвір мистецтва. Тому стає зрозуміло, чому, саме на ці автомобілі, у викрадачів дуже великий попит.

Викрадення нових преміум автомобілів стало частим явищем у наш час. У Києві статистика угону цих авто зашкалює. Для того щоб убезпечити і поінформувати клієнтів Prime Security Lab розповість кілька способів того, як саме відбувається викрадення, здавалося б, авто, що неможливо викрасти.

Сигнал перехоплюють за допомогою ретрансляції від опції без ключового доступу в авто. Також, зломщики часто використовують реєстрацію нових ключів через діагностичний роз’єм. Багато випадків, коли з Porsche крадуть фари або інші компоненти машини.

Наші фахівці можуть з упевненістю сказати, що про всі способи крадіжки може вчасно попередити власника — система Привид 830 ВТ. Навіть про крадіжку фар! У цьому допоможуть інтелектуальні датчики удару та нахилу, які йдуть у комплекті авторського захисту. Нестандартний спосіб установки допоможе приховати від автозлодіїв наявність захисту. Не бачачи і не розуміючи де знаходяться датчики – він не зможе їх відключити.

Авторський комплекс був посилений такими електромеханічними модулями, як:

  • Індикатори глушіння GSM. Індикатори надсилають повідомлення прямо на телефон у разі спроби крадіжки деталей або викрадення авто.
  • Для моментального знаходження авто встановлено GPS навігатор.
  • Під стиль та модель було підібрано авторські замки, які були приховані під капот без його пошкодження.

Проведені роботи стануть ефективним способом захисту автомобіля. Тепер Porsche Panamera став недоступним для злодіїв. Власник може спокійно залишати своє авто на паркінгах або будь-якому іншому місці, не хвилюючись, що після повернення не виявить своє авто.

 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П