Антигравійна плівка на автомобіль Mazda 3 Шліфування фар Мазда 3
Професіонали студії Getboost (напрямок проекту Prime Securuty Lab, який спеціалізується на обклеюванні автомобілів захисною плівкою) отримали замовлення на шліфування та обклеювання фар автомобіля Mazda 3.

Тривале користування автомобілем не може не вплинути на якість фар. Через такі фактори, як дорожнє сміття, пил і комахи, погіршується поверхня фари, що негативно відбивається не тільки на зовнішньому вигляді, але і на якості світлового потоку. Погіршується видимість у темну пору доби, що може призвести до неприємних дорожніх пригод.

Для підтримки поверхні фар у хорошому стані необхідно періодично здійснювати шліфування фар. Також для захисту фар від подряпин і потертостей важливо не забувати про покриття фар захисною антигравійною плівкою.

Майстри здійснили попереднє знежирення поверхні фар, потім відшліфували їх та обклеїли антигравійною плівкою. Також фахівці здійснили делікатне миття після обклеювання фар автомобіля.

Переваги антигравійної плівки, яка була використана в роботі:

  • має абсолютну прозорість, не жовтіє у процесі експлуатації
  • має здатність до самовідновлення
  • гідрофобний ефект
  • стійка до агресивної дії навколишнього середовища

Результат роботи майстрів Getboost – фари відшліфовані та надійно захищені від можливих пошкоджень. Світло фар якісно покращилося, що позитивно впливає на безпеку та комфорт водіння, особливо у темний час доби.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П