Авторське встановлення захисту від угону Volkswagen Tiguan R-Line | Відеореєстратор на Фольксваген Тігуан Р-Лайн
Комплексний захист автомобіля Volkswagen Tiguan R-Line, який потрапив у студію антиугону Prime Security Lab, для реалізації авторського протиугінного комплексу.

Згідно зі статистикою Volkswagen Tiguan користується чималою популярністю серед автолюбителів, що також говорить про великий ризик угону цієї моделі авто.

Наприклад, у цього авто слабка захищеність водійських дверей. Для того, щоб проникнути в салон автовикрадач використовує спеціальну відмичку. Процедура може тривати від 20 секунд до 2 хвилин, залежно від досвіду автокрадіїв.

Ще одним способом угону Volkswagen Tiguan є відключення охоронної системи. Якщо остання спрацьовує, зловмисник знаходить основний блок сигналізації і виймає запобіжник. Після цього звукова сигналізація затихає.

Для захисту від угону Volkswagen Tiguan професіонали студії реалізували на автомобіль охоронну систему «Привид 830 BT».

Майстри використовували пристрій, що блокує двигун при спробі несанкціонованого запуску.

Також було здійснено захист діагностичного роз’єму, яким зазвичай зловживають викрадачі з метою відключення штатного іммобілайзера та подальшого прописування своїх власних ключів.

Додатково, автомобіль був оснащений декоративною сіткою на бампер.

Також було здійснено установку відеореєстратора для фіксації обстановки під час руху авто. Це унікальний свідок з місця аварії та надійний захисник під час судових процесів, пов’язаних із ДТП. Записи, зняті відеореєстратором, дозволяють водієві довести свою невинність в аварії, а поліції – дізнатися більше про перебіг подій.

Тепер власник авто може не турбуватися – адже над його автомобілем попрацювала команда професіоналів студії Prime Security Lab!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П