Захист від угону Mitsubishi Outlander Привид 830 ВТ на Mitsubishi Outlander
У студію Prime Security Lab прибув автомобіль – Mitsubishi Outlander на встановлення авторської охоронної системи на базі автосигналізації “Привид 830 ВТ”.

У наш час, угони авто набувають вигляду окремої індустрії. Багато випадків угону авто на замовлення, з подальшим перепродажем за кордон. Викрадачі мають сучасні прилади, глушилки та інші механізми, яким не завжди може протистояти установка мультилок на коробку передач.

Досить часто злом і викрадення авто відбувається таким чином:

  • Пошкодження кузова та панелей простим консервним ножем, щоб дістатися до шини CAN, яка знаходиться саме в цьому районі, підключення до неї.
  • Підключення до діагностичного роз’єму в салоні спецобладнанням.

Для того щоб повністю убезпечити авто від будь-яких способів злому, наші фахівці реалізували авторську установку захисного комплексу на Mitsubishi Outlander, на базі сигналізації «Привид 830 ВТ».

Система спеціально створена для запобігання інтелектуальному викраденню. Індивідуальні ключі шифрування лише доповнюють антиугінність автомобіля в рази. Усе це є основою комплексу. У комплекті йдуть бездротові та дротові серії блокувань. Вся система не може бути помічена системами, які використовують зломщики.

Додаткове посилення системи було реалізовано за допомогою:

  • GPS маяків для виявлення місцезнаходження авто.
  • Електромеханічні замки які робляться під модель автомобіля.

Система була надійно прихована без ушкоджень підкапотного простору.

Підвищивши антиугінні властивості свого авто у студії Prime Security Lab, власник авто може бути впевненим у його безпеці.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П