Авторський захист від угону Ford Edge
До студії антиугону – Prime Security Lab, надійшло нове замовлення – реалізувати авторський захист від угону на американський автомобіль Ford Edge.

Згідно зі статистикою з викрадення автомобілів, Форд Едж значиться в списку найбільш викрадених американських позашляховиків. Це означає, що штатного захисту недостатньо для безпеки авто.

Одним із найпопулярніших способів угону в цифрову еру є угон за допомогою кодграбера. Це спеціальний пристрій, що перехоплює код-сигнал, що виходить від брелока автовласника. Цей метод угону здійснюється при постановці машини на охорону. В результаті машина заводиться кнопкою старт-стоп.

Наступним, не менш відомим методом угону є угон за допомогою ретранслятора, або «вудочки». Даному методу угону особливо схильні автомобілі зі встановленою функцією Smart Key або Keyless Go (безключовий доступ) – це практично всі сучасні автомобілі. Даний спосіб угону передбачає наявність двох злодіїв. Перший – активує ретранслятор і слідують за водієм, другий – чекає біля авто

Також злодії часто викрадають авто за допомогою евакуатора. Даний метод досить простий – достатньо підробити документи на евакуацію автомобіля та взяти в оренду евакуатор.

І ще одним ймовірним варіантом угону є угон за допомогою злому електронної системи. До діагностичного роз’єму автомобіля підключається програматор і за допомогою спеціальної програми прописується новий електронний ключ. Попередньо пристрій також вимикає штатну сигналізацію.

Як бачимо, методів угону автомобіля досить багато. Це робить авторське встановлення охоронної системи найбільш вірним рішенням.

Як основу для захисного комплексу було обрано автосигназізацію Привид.

Також комплекс був посилений такими складовими:

  • модельний замок на капот
  • GPS трекери 
  • GSM сигналізації 
  • блокування штатного радіоканалу

Фахівці студії встановили захисний комплекс глибоко в автомобіль. Завдяки прихованій установці в нестандартні місця – зловмиснику не вдасться виявити охоронну систему.

Тепер водій може не переживати за збереження свого авто!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П