Авторський захист від угону KIA Sportage. Захист корейських авто у Києві
У студію автосек’юріті Prime Security Lab потрапив на захист від угону черговий корейський красень. Наші майстри повністю захистили автомобіль від угону і зробили його максимально не викраденим!

Давайте докладніше подивимося що ж було реалізовано автомобілем:

  • Захистили автомобіль за допомогою GSM автосигналізації
  • Сховали кілька автономних GPS маяків по автомобілю (саме ці маяки можуть працювати в автономному режимі кілька років і допомогти виявити авто у критичній ситуації)
  • Встановили замки капота модельного типу (відмінні від універсальних тим, що при монтажі не порушується цілісність капота)
  • Майстри установочного центру зробили по авто кілька блокувань різного типу. А саме одне провідне блокування слаботочних ланцюгів і два бездротові нескановані CAN та BT-тус типу.
  • Оскільки автомобіль оснащений системою кейлес – зробили підпору штатного радіоканалу і тепер автомобіль неможливо викрасти або відкрити за допомогою ретранслятора.
  • Автозапуск – дуже приємна функція, яка тепер радуватиме власника.
  • т.д.

Звичайно багато хто може сказати мовляв “КІА це автомобіль недорогий і кому він потрібен” – та насамперед ВАМ! Адже замовні викрадення поширюються дуже на американські авто, а ось корейські масові авто більше викрадають під повернення власнику. Так що вибирати Вам – або розщедриться на 50% вартості авто і віддати їх викрадачам або подбає про захист від угону і бути впевненим у збереженні автомобіля зберігши нерви, час та гроші!

Захищайте свої автомобілі правильно!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П