Комплекс робіт з автомобіля Toyota Tundra
Сьогодні у нашій студії – Prime Security Lab, з’явився неймовірний автомобіль – Toyota Tundra. Фахівцями була реалізована авторська установка автосигналізації Привид 830 ВТ, з додатковими модулями. Також було зроблено комплекс робіт:

  •  установка відеореєстратора
  •  заміна ламп
  •  установка сітки в бампер
  •  клейка фар антигравійною плівкою
  •  антикорозійна обробка
  •  установка автозапуску

Toyota Tundra, вважається найбезпечнішим і найнадійнішим автомобілем серед усієї лінійки модельного ряду Toyota. Потужний дизайн автомобіля лише доповнює внутрішню красу технічних систем. Автомобіль вважається досить швидким, маючи на собі 380 кінських сил. Також Toyota Tundra може похвалитися досить просторим інтер’єром завдяки зміщенню салону вперед. Отримавши нагороду IIHS Top Safety Pick, цей автомобіль є найбезпечнішим пікапом серед конкурентів.

Але, на превеликий жаль, безпека автомобіля на дорозі, не завжди дорівнює безпеці авто перед викраденням. Величезний попит пікапів на вторинному ринку в рази збільшує інтерес злочинних викрадачів. Як правило, пікапи Toyota Tundra захищені мінімальною заводською системою проти викрадення.

Взявши до уваги слабкі місця цього автомобіля, наші майстри запропонували власнику установку сигналізації Привид 830 ВТ. На додаток до автосигналізації були зроблені дротові та бездротові серії блокувань. Встановлено: ВТ-реле CAN-реле, яке неможливо просканувати та виявити. Був захищений діагностичний роз’єм автомобіля. Також було встановлено індивідуальний електромеханічний замок капота для захисту підкапотного простору.

Для підвищення комфорту – прогрівання авто взимку або охолодження влітку, перед поїздкою – реалізована функція автозапуску.

Щоб підвищити особисту безпеку, було здійснено заміну світла протитуманок та передніх фар. Останні були обклеєні антигравійною плівкою для запобігання дрібним пошкодженням, потертостям і подальшому погіршенню видимості в темний час доби.

Установка відеореєстратора – необхідність, яка запобігатиме неприємним розглядам у разі дтп і полегшить подальшу комунікацію зі страховою.

 Для того щоб захистити радіатор цього “звіра” від забруднень – було встановлено нову сітка в бампер. А проблема з корозією днища в майбутньому – запобігти за допомогою спеціальної обробки.

Після всіх виконаних робіт Toyota Tundra може похвалитися не лише своєю безпекою на дорозі, а й надійним захистом від угону завдяки студії Prime Security Lab. Тепер автомобіль озброєний до зубів, і ми впевнені, що він ще довго прослужить своєму власнику!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П