Повна шумоізоляція Volkswagen Tiguan
До студії Prime Security Lab надійшло замовлення на повну шумоізоляцію Volkswagen Tiguan.

Незважаючи на те, що даний автомобіль сучасний у своєму інтер’єрі та екстер’єрі, це не позбавляє його проблем із шумом усередині салону, що псує гарне перше враження.

Щоб усунути зайвий шум у машині, важливо здійснити додаткову шумоізоляцію. Якісна звукоізоляція підвищує рівень безпеки під час їзди, оскільки водій не відволікається на сторонній шум.

Щоб ефект був максимально відчутним, рекомендується не просто знешумити зони, що найбільше потребують обробки, але й здійснити комплексну звукоізоляцію.

Майстри професійної студії Prime Security Lab здійснили покриття шумопропускних зон, а саме стелі, дверей, підлоги салону? багажника та колісних арок спеціальними шумо та вібро пригнічуючими матеріалами. 

Пропонуємо вам ознайомитись з основними етапами цього процесу.

  1. Розбір авто до голого металу: повністю розбирається салон, багажник, дах, двері; знімаються сидіння, килими, заводська шумоізоляція. Однак якщо на автомобілі встановлено якісну базову шумоізоляцію, то її можна залишити.
  2. Знежирення поверхонь металу, що проклеюються.
  3. Укладання матеріалу, прогрівання та прокочування.
  4. Складання салону після завершення роботи.

Після виконаної роботи, Volkswagen Тігуан надійно захищений від зайвого шуму, а власник авто може насолоджуватися комфортною їздою!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П