Установка LED ламп на передні фари
До майстрів Prime Security Lab прибув Ford з метою заміни штатного світла авто, а саме установки LED ламп на передні фари автомобіля.

Необхідність їздити вдень із увімкненим ближнім світлом призводить до того, що лампи працюють у перевантаженому режимі і швидко перегорають. Щоб вирішити проблему, потрібно замінити елементи, що перегоріли.

Роботаздатність оптики безпосередньо впливає на безпеку водія, адже при поганому освітленні ризик потрапити в аварію збільшується.

Переваги ЛЕД ламп:

  • Можливість встановлення адаптивної системи освітлення, або “розумних фар”. Це фари, що не потребують ручного регулювання. Залежно від ситуації, адаптивні світлодіодні фари зможуть самостійно змінити освітленість.
  • На відміну від ксенонових та галогенних ламп, які в середньому служать від 500 до 2500 годин, ЛЕД лампи мають довгий термін служби. Від 2500 до 50000 годин роботи.
  • ЛЕД лампи мають нижче енергоспоживання світла. Потужність споживання становить 3,5 Bt. У той час, як ксенон споживає 35 Bt, а галоген – 55 Bt.
  • Також при виготовленні світлодіодного освітлення застосовуються безпечні речовини, без домішки ртуті, що робить лід освітлення екологічно чистим та безпечним.

Важливо пам’ятати, що самостійна заміна ламп у фарах може призвести до пошкодження окремих елементів авто або навіть несправності проводки фар.

Фахівці Prime Security Lab підібрали та встановили якісні лампи на передні фари авто. 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П