Заміна GPS антени Toyota Rav 4 | Установка GPS антени на автомобіль Тойота Рав 4
У професійну студію встановлення додаткового обладнання на авто Prime Security Lab прибула Toyota Rav 4 для заміни GPS антени.

GPS антена – це електронний пристрій, який використовується для посилення супутникового сигналу та отримання інформації про місцезнаходження автомобіля. Наявність GPS модуля автомобіля дозволяє точно визначати координати об’єкта, його швидкість, і навіть маршрут пересування. При використанні антени разом з картками водій також може орієнтуватися на місцевості. GPS антена відіграє важливу роль і у захисті автомобіля від угону – якщо все-таки автомобіль був викрадений, водій зможе відстежити місцезнаходження свого авто за допомогою смартфона.

Зазвичай автомобілі випускаються з уже встановленими штатними антенами GPS, проте їх буває недостатньо для вловлювання сигналу в міських умовах, де серед багатоповерхових будинків сигнал втрачається. Тому багато водіїв звертаються до професіоналів, щоб замінити заводську антену на більш потужну.

Майстри з Prime успішно замінили GPS антену і тепер автовласник може відслідковувати пересування свого автомобіля в реальному часі без затримок та втрати сигналу!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П