Захист від угону Ford Edge Titanium Авторська установка автосигналізації Prizrak на автомобіль Форд Едж Титаніум
До майстрів протиугінної студії – Prime Security Lab, заїхав американський кросовер Ford Edge Titanium для встановлення авторського захисту від угону.

Ford Edge – це середньорозмірний кросовер, який випускається американським виробником Ford Motor Company з 2006 року.

Автомобілі із США є привабливим видобуванням для викрадачів. Українські автолюбителі часто замовляють американські авто на аукціонах та ввозять на територію України. Саме під час перегону автомобіля з одного континенту на інший здійснюється більшість угонів імпортних авто. Зазвичай це відбувається так: викрадач робить копію ключа та встановлює GPS-маячок, який допоможе відстежувати об’єкт угону. У зручний для себе час автозлодій відстежить машину і викраде її за допомогою підробленого ключа.

Також існують інші методи угону Ford Edge:

  1. Викрадання за допомогою Keyless Go (система безключового запуску двигуна). Вона присутня практично в усіх сучасних автомобілях. Вразливість даної функції полягає в тому, що вона дозволяє викрадачам за допомогою радіоприймача вловити сигнал з ключа водія-брелока.
  2. Викрадання за допомогою електронного злому штатної охоронної системи. Для цього достатньо підключитися до цифрової CAN шини, що знаходиться зовні автомобіля. Модуль CAN – це пристрій, що поєднує всі елементи керування однією системою. Там знаходяться сигналізації, антиблокувальні системи, механізми безпеки тощо

Як бачимо, кросовер Форд Едж потребує якісного захисту від автовикрадачів. Для цього фахівці встановили на авто автосигналізацію Привид. Завдяки авторській скритній установці захисту глибоко в автомобіль, автосигналізація залишиться непоміченою для автовикрадачів.

Охоронний комплекс також посилено додатковими модулями захисту:

  • GPS трекери
  • Блокування штатного радіоканалу
  • Модельний замок для захисту підкапотного простору

Тепер водій може не перейматися безпекою своєї машини. У Prime Security Lab знають, як надійно захистити будь-який автомобіль!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П