Захист від угону Hyundai Palisade | Установка автосигналізації Привид на Хюндай Палісад
До спеціалістів студії антиугону Prime Security Lab звернувся новий клієнт – власник Hyundai Palisade. Перед фахівцями було поставлено завдання – авторський захист від угону для досить рідкісного авто на наших вулицях.

У 2018 році компанія Hyundai Motors оголосила про старт продажу свого нового позашляховика Палісад, а на українському авторинку Хюндай Палісад з’явився у 2019.

Хюндай Палісад є позашляховиком класу «К2» (підклас позашляховиків середнього класу). Має передній чи повний привід. Palisade оснащений найновішими функціями – електропривод дверей багажного відділення з інтелектуальною системою відчинення. Функція Hands Free Smart Trunk не тільки відкриває багажник автоматично, але й дозволяють регулювати швидкість відкриття/закриття та висоту підйому відповідно до бажань водія. А якщо раптом у машині випадково залишиться дитина чи домашній улюбленець, спеціальна система оповіщення нагадає водієві про пасажирів, що залишилися в автомобілі.

Якщо автомобіль є рідкістю для міста, може здатися, що він залишиться в безпеці. Викрадачі не ризикуватимуть і красти помітне авто, яке легко відстежити за зовнішніми характеристиками. Але саме брак запчастин та легковажність господарів – збільшують шанси на крадіжку.

Наші майстри пропонують розглянути найвідоміші методи угону:

  1. викрадення завдяки функції Keyless або безключового доступу. Автомобілі оснащені безключовим доступом і кнопкою старт-стоп особливо схильні до такого методу угону. Зловмисник зазвичай перехоплює радіосигнал від ключа водія, що відходить, і їм відкриває двері в салон авто. Потім заводить машину кнопкою старт-стоп. А надалі створює в пам’яті штатного іммобілайзера новий електронний ключ.
  2. Викрадання через діагностичний роз’єм автомобіля. Здійснюється злом штатного програмного забезпечення при підключенні до діагностичного роз’єму OBD.
  3. Викрадання за допомогою крадіжки ключів.
  4. Викрадання через підкапотний простір. Захисті підкапотного простору потрібно приділити особливу увагу, оскільки саме там знаходяться органи управління різними блокуваннями, сиреною та іммобілайзером.
  5. Викрадання за допомогою інтелектуального злому та перехоплення сигналу кодграберами. Цей метод передбачає викрадення авто без безпосереднього впливу на елементи захисту. Спеціальним пристроєм зловмисник перехоплює дані сигналізації, а потім її зламує.

Наші професіонали зробили авторське встановлення протиугінного комплексу на базі автосигналізації Привид.

Комплекс був посилений такими авторськими блокуваннями та модулями:

  • Електромеханічний замок капота
  • GPS трекери 
  • Блокування діагностичного роз’єму OBD

Додатково було встановлено замки на роз’єм дверей, що дозволяє запобігти зламу дверного замку автомобіля.

Завдяки роботі професіоналів Prime Security Lab, автомобіль надійно захищений від автовикрадачів!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П