Захист від угону Hyundai Sonata Sport | Автосигналізація Привид на Хюндай Соната Спорт
До спеціалістів студії Prime Security Lab доставили новий автомобіль – Hyundai Sonata Sport – з метою авторського встановлення захисту від угону на базі автосигналізації Привид.

Хюндай Соната Спорт – це «оспортивлена» версія седана Хюндай Соната. Ця модель дуже популярна серед автолюбителів. Автомобілі цієї моделі нерідко привозять із США, що робить авто ще більш привабливим для викрадачів.

Представники студії антиугону Prime пропонують проаналізувати найпоширеніші методи угону Hyundai Sonata Sport: 

  1. Викрадання за допомогою ретранслятора. У цій процедурі бере участь двоє зловмисників. В той час, як один злодій переслідує водія з активованим ретранслятором у сумці, інший чекає біля автомобіля. Потім радіосигнал передається від одного пристрою до іншого і таким чином двері в машину відчиняються без жодних перешкод. Штатна охоронна сигналізація не спрацьовує, оскільки система розпізнає сигнал, що походить від ретранслятора як сигнал рідного ключа.
  1. Викрадання за допомогою кодграбера. Цей пристрій дозволяє вимкнути систему охорони здоров’я. При застосуванні кодграбера знімаються всі можливі блокування двигуна, також відкриваються багажник та двері авто.
  1. Викрадання евакуатором. Один з найлегших і часто практикованих способів угону будь-якого авто.
  1. Механічний злам дверного замку відмичкою. Спеціальні відмички для дверей можна легко знайти у вільному доступі на чорному ринку. Простота злому дверного замка за допомогою відмичок або спеціальних викруток робить даний метод угону одним з найбільш поширених (25% угонів авто здійснюється цим способом).
  1. Крадіжка ключів у водія. Найчастіше ключі крадуть у багатолюдних місцях – торгових центрах, спортивних залах.

Аналізуючи представлені методи угону можна зробити висновок, що кожен автомобіль потребує встановлення додаткового захисту, тому що сучасні автозлодії за лічені секунди справляються із заводськими блокуваннями і легко обходять примітивні штатні сигналізації.

Наші фахівці здійснили на Hyundai Sonata Sport авторське встановлення протиугінного комплексу Prizrak. Під час встановлення враховувалися нестандартні місця для встановлення захисту, щоб зробити охоронний комплекс максимально прихованим та невидимим для зловмисників.

Комплекс був додатково оснащений такими модулями захисту:

  • GPS маяки. Вони допоможуть відстежувати розташування машини в реальному часі
  • Модельний замок на капот. Підбирається спеціально для моделі автомобіля.
  • Блокування штатного радіоканалу (захист діагностичного роз’єму від злому) 

Майстри Prime Securiyt Lab успішно впоралися із завданням і тепер автомобіль надійно захищений від рук автовикрадачів!

 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П