Захист від угону Kia Sorento | Автосигналізація Примара на Кіа Соренто
До студії антиугону Prime Security Lab прибув черговий автомобіль з метою авторської установки автосигналізації Prizrak. Цього разу це популярний кросовер Kia Sorento.

З огляду на дані про викрадення автомобілів за 2020 рік, можна зробити висновок, що Кіа входить до числа машин, що найбільш викрадаються в Україні.

Найпоширенішим і найлегшим є угон за допомогою системи безключового доступу. Більшість автомобілів Кіа обладнані функцією Keyless Go і із застосуванням ретранслятора автомобіль викрадається в лічені секунди. Даний спосіб викрадення не вимагає жодних механічних пошкоджень, що є додатковим привілеєм для автокрадіїв. Час викрадення становить не більше кількох хвилин!

Ще одним методом угону автомобілів Кіа є проникнення в салон за допомогою зняття роз’єму дверей водія. Спеціальним гачком знімається роз’єм дверей авто, а потім згорткою відкриваються двері водія. При цьому способі угону система не розпізнає жодних зломів. Це означає, що сигналізація не буде працювати.

Ще один варіант угону даної моделі авто – угон за допомогою доступу до підкапотного простору. Зловмисники відкривають кришку капота, знімають роз’єми рідного блоку керування авто та підключають свій власний блок керування. Таким чином, автомобіль залишається без іммобілайзера і завести його можна за допомогою відмички.

Ще одним способом угону авто є прописування нових ключів у систему завдяки доступу до гнізда діагностики автомобіля.

І останнім можливим методом угону є угон за допомогою евакуатора або приєднання троса до автомобіля.

Встановлений захисний комплекс також посилено додатковими модулями:

  • модельний замок на капот автомобіля
  • GPS-маяки 

Після виконаної майстрами Prime Security Lab роботи, власник авто може більше не турбуватися – його автомобіль тепер під посиленою охороною!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П