Захист від угону Lexus RX 350 Авторська установка автосигналізації Привид на автомобіль Лексус RX 350
До професійної студії антиугону Prime Security Lab заїхав черговий автомобіль на встановлення авторського захисту від угону. Цього разу у студії – Лексус RX 350. 

Автомобілі марки Лексус визнані одними з найнадійніших автомобілів у світі. Автовласники цінують цю марку преміальних авто за їхню довговічність, комфорт і можливість долати будь-які відстані незалежно від якості доріг. Лексус користується популярністю і серед українських водіїв про що говорить рейтинг продажів за лютий 2021 року (+47,0% продажів). Серед автокрадіїв, автомобіль також користується популярністю.

Пропонуємо поглянути на найпоширеніші методи угону даної моделі авто.

  1. Силове захоплення автомобіля. Даний метод угону особливо популярний серед викрадачів люксових іномарок. Автозлодії працюють бандами та викрадають машини за допомогою нападу на автовласників.
  2. Викрадання за допомогою ретранслятора. Є одним з найшвидших і найлегших методів угону автомобіля. У процедурі викрадення авто зазвичай беруть участь 2 людини: поки один чекає біля автомобіля, його напарник прямує слідом за водієм, що відходить від машини, і активуючи спеціальний прилад перехоплює радіосигнал вихідний від рідного ключа. В результаті, двері авто слухняно відчиняються.
  3. Викрадання через діагностичний роз’єм OBD. Діагностичний роз’єм відповідає за діагностику автомобіля і надає доступ до блоку управління двигуном. Цим часто користуються автовикрадачі для того, щоб прописати в пам’ять штатного іммобілайзера новий ключ, а потім запустити двигун.

Фахівці студії Prime Security Lab реалізували авторську установку автосигналізації Привид на Лексус RX 350 та посилили його дію такими захисними модулями:

  • Блокування діагностичного роз’єму
  • GPS трекери
  • Модельний замок на капот

Завдяки авторській установці, елементи захисту були впроваджені глибоко в автомобіль у найнестандартніші для встановлення місця. Прихована установка не дозволить зловмиснику виявити та знешкодити сигналізацію.

Тепер, автомобіль перебуває під надійним захистом! 

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П