Захист від угону Mazda CX-5 | Установка сигналізації Примара 830 ВТ на Мазду
Сьогодні, в студії Prime Security Lab, з’явився автомобіль Mazda CX-5 для реалізації професійного захисту від угону На автомобіль була реалізована комплексна авторська установка охоронної системи на базі автосигналізації Привид 830 ВТ.

Такі автомобілі як Mazda CX-5, в Україні та Києві стоять на перших місцях у топах по угонах. Сама модель авто, займає шосте місце в рейтингу машин, що найчастіше викрадаються. Сьогоднішня статистика показує, що близько вісімдесяти відсотків украдених автомобілів не мають додаткового захисту. Це призводить до того, що з кожним роком відсотки угонів зростають і власники залишаються без машин. В основному викрадення авто відбуваються в нічний час, вдень – біля торгових центрів та великих магазинів. Ось кілька поширених способів викрасти авто: 

  • Зламування замку дверей та замку запалювання за допомогою механічних інструментів.
  • Розбити скла та проникнення в салон з подальшим закладом двигуна дублікатом ключа або іншим способом.
  • Радіоретранслятори команд керування для подальшої автентифікації бездротових ключів.

Існує два типи викрадачів, механічні спеціалісти та так звані електронники. Тобто, встановлення мультилок на коробку передач, не убезпечить вас від крадіжки або викрадення авто.

Але сьогодні, для того, щоб повністю убезпечити Mazda CX-5, нашими професіоналами з Prime Security Lab, була зроблена авторська установка автосигналізації Привид 830 ВТ.

Доповнюють антиугінність автомобіля повністю зашифровані індивідуальні ключі. Це все є основою комплексу. У комплекті системи йдуть провідні та бездротові серії блокувань:

  • GPS маяки, для виявлення місцезнаходження авто.
  • GSM індикатори, які надсилають повідомлення під час злому або руху авто.
  • Електромеханічними замками, які робляться під модель автомобіля.

Наші професіонали надійно та глибоко приховали систему всередині автомобіля. Антиугінні властивості автомобіля Mazda CX-5 були доведені до ідеалу.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П