Захист від угону Mercedes-Benz S400d 2021 року випуску | Установка сигналізації Примара 830 ВТ на Mercedes-Benz S400 D
Сьогодні в нашу студію з антиугону, Prime Security Lab, приїхав автомобіль S класу – Mercedes-Benz S400d 2021 року випуску. Перед фахівцями нашої студії стояло нелегке завдання: максимально убезпечити цього красеня від інтелектуальних та механічних способів угону.

Нові моделі Mercedes – Benz S-класу – це завжди новітні та унікальні інноваційні технології безпеки та комфорту, на які можна покластися. Провідна концепція управління MBUX у поєднанні з розкішними матеріалами дарує власникам цього автомобіля нові відчуття водіння. Чудовість естетики та вишуканий простір поєднуються в ідеальній гармонії. Нові автомобілі S-класу надають власникам широкий вибір благородних матеріалів. Прогресивний характер дають автомобілю новітні технології та високу роздільну здатність екранів. Крім того, високотехнологічне подання інформації чудово доповнюється інтуїтивно зрозумілою логікою управління системою. 

Дуже шкода, що такі преміальні автомобілі часто потрапляють під угони. Статистика угонів таких автомобілів показує, що оснащений всередині захист не завжди надійний, а в деяких випадках взагалі залишає водія без машини. Найнебезпечнішими для Mercedes-Benz S класів вважаються ретранслятори. Електронні відмички деяких ретрансляторів можуть охоплювати все покоління Mercedes, у тому числі і новий Mercedes – Benz S400d. Ретранслятори мають безключовий доступ. Дуже поширене, коли під прицілом крадіїв автомобіль із опцією Keyless-Go. Власник, після того як припаркував автомобіль, ставить його під охорону і видаляється. У схемі угону беруть участь два лиходія, у кожного з них є ретранслюючий модуль. Викрадач номер один отримує сигнал запиту про пошук ключа від автомобіля і ретранслює сигнал на дальню відстань викрадачу номер два. Від викрадача номер два, сигнал запиту приходить до ключа власника, що лежить у кишені, і по такому ж ланцюжку відбувається повернення відповіді, від власника до автомобіля, який знімається з охорони. Насправді відбувається подовження радіусу дії штатного ключа. Після проникнення в автомобіль потрібно ще одне виявлення ключа, для запуску двигуна. Зловмисник переміщає “вудку” ближче до центральної консолі. Тепер Ваш ключ успішно видно через опцію Keyless-Go. Після вимкнення хвилі на приладах спалахує відсутність ключа запалювання. Але це також не заважає викрадачам, придушувачі систем GPS і GSM під час угону завжди активуються шахраєм.

Саме тому наші фахівці запропонували власнику встановити на Mercedes – Benz S400d інноваційну систему Привид 830 ВТ. На машину була реалізована сучасна охоронна система для запобігання механічним та інтелектуальним способам угону.

Комплекс був максимально посилений модулями, що сприяли запобіганню викрадення авто:

  • глушником індикаторів GSM
  • надійно заховані маяки GPS.
  • глибоко і професійно прихованими електромеханічними ключами в підкапотний простір.

Після всіх виконаних робіт, Mercedes-Benz S400d повністю захищений від будь-яких можливих способів угону. Тепер власник автомобіля може спокійно і безпечно залишати свою машину на парковках, не переживаючи про викрадення.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П