Захист від угону Mercedes GLE 350 D
Автомобіль, який має безліч чудових характеристик, у студії Prime Security Lab – Mercedes GLE 350 D. Захист від угону та встановлення інноваційної сигналізації Привид 830 ВТ, від наших фахівців.

Mercedes GLE 350 D – це справді елегантний кросовер. Ідеальні пропорції та динамічно вигідний екстер’єр виділяють автомобіль серед потоку. Допоміжні сучасні системи автомобіля, надають максимального комфорту при водінні та захищають власника та пасажирів при аварії.

На жаль, такі популярні автомобілі досить часто мають попит у викрадачів і статистика угонів Mercedes-Benz, зашкалює. Головні вороги таких машин – це ретранслятори, а також інші механічні способи зломів.

Для того щоб повністю убезпечити автомобіль, наші професіонали захистили його сучасним охоронним комплексом на базі сигналізації «Привид 830 ВТ».

Також на Mercedes GLE 350 D було встановлено:

  • GPS маяки, для виявлення місцезнаходження авто.
  • Електромеханічні замки капота та коробки передач, зроблені під модель автомобіля.

Автомобіль Mercedes GLE 350 D був надійно захищений нашими спеціалістами від будь-яких способів угону. І тепер власник цього красеня, буде спокійно спати не переживаючи про викрадення свого автомобіля.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П