Обклеювання плівкою дзеркал, глянсових елементів салону та зон під ручками автомобіля BMW X5 | Антигравійна плівка на БМВ Х5
До професійної студії обклеювання плівкою Getboost (проект Prime Autotechnic) надійшло замовлення – обклеїти дзеркала, глянсові елементи салону та зони під ручками захисною плівкою. У роботі спеціалістів автомобіль BMW X5.

Поверхня кожного автомобіля, незалежно від якості фарбування, з часом втрачає свою новизну та насиченість кольору. Це пов’язано з впливом зовнішніх факторів, таких як гравій, пісок, дрібне сміття, що летить з дороги. Так само, при побутовому використанні, авто отримує багато дрібних пошкоджень, які можуть бути непомітні. Наприклад, зони під ручками дряпаються кільцями, декоративними елементами на рукавичках, нігтями.

Завдяки правильному захисту, поверхню автомобіля можна вберегти від пошкоджень. Крім того, елементи салону також можна обклеїти плівкою і вберегти від дрібних подряпин.

Захистна антигравійна плівка допоможе водієві BMW зберегти автомобіль у відмінному стані.

У процесі обклеювання авто плівкою важливо, щоб поверхня була очищена від пилу та бруду. Майстри здійснили очищення автомобіля, потім знежирили поверхню професійними засобами. Після того, як зони під поклейку були підготовлені, було реалізовано саме обклеювання плівкою.

Переваги американської антигравійної плівки, яка використовується майстрами студії Getboost:

  • УФ-фільтр
  • тонкість та прозорість матеріалу 
  • безпроблемне зняття з поверхні авто в майбутньому
  • стійкість до агресивних хімічних компонентів
  • здатність до самовідновлення 

Обклеювання в студії Getboost — це 100% захист і гарантія незрівнянного вигляду автомобіля на довгі роки!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П