Захист від угону BMW X5 Установка сигналізації Привид 830 ВТ на БМВ Х5
У Prime Security Lab приїхав автомобіль BMW X5 на встановлення інноваційної автосигналізації Привид 830 ВТ з додатковими, авторськими, протиугінними установками.

BMW X5 – це брутальний, надійний і водночас стильний позашляховик. Один із лідерів модельного ряду BMW. Такий автомобіль неможливо помітити серед потоку.

На жаль, викрадачі так само звертають на цей автомобіль свою увагу. Щорічно викрадаються тисячі автомобілів бренду BMW. Для того, щоб викрасти цей автомобіль викрадачі діють так. Для початку включається глушилка, яка глушить супутникову штатну сигналізацію, відкручується і виймається личинка замку і звичайною викруткою відчиняються двері. Для того щоб прописати новий ключ і відключити штатну сигналізацію спеціальним інструментом відбувається підключення до діагностичного роз’єму. За допомогою прописаного ключа машина легко залишає свого власника.

Для того, щоб убезпечити BMW X5 від будь-яких способів угону, наші фахівці встановили сигналізацію «Привид 830 ВТ», а також внесли авторські доповнення до захисту від угону:

  • Електромеханічний модульний замок капота.
  • GPS маяки, для поняття місцезнаходження авто.
  • GSM індикатори. Датчики сповіщення про глушіння сигналу.

Після таких виконаних робіт власник може залишатися спокійним і не переживати про викрадення свого улюбленого автомобіля.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П