Захист від угону Toyota Hybrid Установка автосигналізації Привид на Тойота Гібрид
До студії антиугону Prime Security Lab надійшов новий автомобіль – Toyota Hybrid – з метою захистити автомобіль від угону. Вибір упав на авторський захист від угону на базі автосигналізації Привид.

Автомобілі марки Тойота входять до рейтингу автомобілів, які найчастіше викрадають. Це говорить про слабкість штатної захисної системи цих автомобілів.

Одним із найчастіших способів є викрадення за допомогою ретранслятора або ”довгої руки”. Автомобілі Toyota оснащені функцією безключового доступу Keyless Go, що піддає їх електронному злому за допомогою ретранслюючих пристроїв. Процедура викрадення даним методом займає до 3 хвилин.

Також поширеним варіантом угону є механічний злом та відкриття дверей салону за допомогою відмички. У цьому випадку після успішного проникнення в салон зловмисник підключає до діагностичного роз’єму спеціальний програматор і прописує в системі новий електронний ключ.

Ну і мабуть найпідступнішим методом угону даного авто є угон за допомогою евакуатора. Тому що ніхто з оточуючих не подумає, що вашу машину викрадають прямо на них і не викличе поліцію.

Для захисту авто від угону на Toyota Гібрид було встановлено автосигналізація Привид. Фахівці встановили мережу авторських блокувань, кілька з яких є бездротовими. Завдяки прихованій установці комплексу глибоко в автомобіль, захист є невидимим для зловмисників. Також, на автомобіль було встановлено індивідуальний замок капота, який підвищує безпеку підкапотного простору.

Власник може спати спокійно – його автомобіль надійно захищений від угону. Ваш спокій – головна мета працівників Prime Security Lab!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П