Комплекс робіт з автомобіля Toyota Corolla
Майстри з Prime Security Lab вже багато років займаються не тільки захистом авто від угону, але й підвищення комфорту салону. Наше завдання – швидко та якісно встановити обладнання, яке виконуватиме свої функції на всі 100%.

Сьогодні в наш бокс заїхав Toyota Corolla. Власник захотів встановити додаткове обладнання, а також автосигналізацію, щоб знизити ймовірність угону автомобіля.

Для запобігання спробам угону майстрами була обрана двостороння сигналізація Пандора. Даний модуль не має звичного для нас GSM-зв’язку, тому що має систему ЛОР з максимальною дальністю з’єднання з брелоком. Система має простий і зручний інтерфейс програми, що дуже спрощує керування нею. Перед встановленням, майстри та власник авто домовилися про індивідуальне настроювання сигналізації.

Була зроблена шумоізоляція салону авто під акустику. Спеціальні шумоподавляючі матеріали встановлюються в авто, щоб усунути певні шуми, що дозволить зробити максимально сприятливе середовище для акустики. Власник авто зможе насолоджуватися ідеальним звучанням улюбленої музики.

Крім шумоізоляції був зроблений антискрип авто. Це цілий ряд спеціальних матеріалів, створених на основі поролону або тканини з клейовою основою, що служать для позбавлення власника автомобіля та його пасажирів від дратівливих скрипів. Він повноцінно доповнює повну шумоізоляцію салону, забираючи практично всі зайві звуки.

Після шумоізоляції салону майстра зайнялися заміною мультимедіа. На авто була встановлена ​​магнітола Teyes – повноцінний андроїд та надійний помічник. На неї можна виводити будь-якого типу файли з телефону, будувати маршрути на карті, приймати та здійснювати дзвінки тощо. USB-роз’єм від магнітоли був виведений у підлокітник для зручності підключення. Мультимедіа легко та просто управляється з телефону.

ВСТАНОВЛЕННЯ МАГНІТОЛИ НА АВТО

Також на Toyota була встановлена ​​камера переднього вигляду. Вона спрощує процес паркування передом, уберігаючи навіть найдосвідченішого водія від тріщин та подряпин бампера, відкриваючи сліпі зони. Відео з камери буде виводитись на нове мультимедіа в максимальній роздільній здатності – тепер власнику паркуватися ще простіше. Також авто встановили відеореєстратор на дві камери. При спробі угону автомобіля та спрацьовуванні сигналізації, відеореєстратор може автоматично почати запис того, що відбувається.

Техніки з Prime Security Lab – професіонали з великим досвідом роботи. Залишаючи нам авто, Ви можете бути впевненими як проведення робіт. Проект Toyota Corolla був цікавий і клієнту, і майстрам.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П