Комплекс робіт з Toyota Highlander: захист від угону та встановлення доп. обладнання
До нас, в студію антивикрадення Prime Security Lab, прибула Toyota Highlander. Власник вирішив не економити на своїй безпеці та вибрав цілий список завдань.

Для початку, підвищити антиугінність автомобіля. Захисний комплекс майстра збудували на базі автосигналізації Примара. Вона має функції Bluetooth, що дозволяє без проблем реалізувати автозапуск на авто, що й зробили фахівці.

Але встановлення сигналізації на авто – це тільки перший крок до хорошої антиугінної системи, без додаткових модулів захисту не обійтися. Тому додатковим модулем реалізовано блокування двигуна при позаштатних ситуаціях. Якщо автозлодій знайде центральний блок сигналізації, демонтує його та спробує виїхати – модуль заблокує двигун і не дасть цього зробити. Встановлення елементів захисту було реалізовано у нестандартних місцях. Таким чином, щоб викрасти авто, доведеться витратити багато часу на пошук обладнання та його відключення.

Крім підвищення антиугінності стояло завдання підвищити комфорт користування авто.

Для розширення мультимедійних можливостей, майстри встановили новий головний пристрій. Завдяки цьому у власника з’явилася можливість використовувати навігатор, подивитися фільм під час тривалої стоянки та підключити парктронік або камери з виведенням зображення на магнітолу.

Була встановлена ​​камера переднього вигляду. Встановлення камери переднього виду допоможе виявити перешкоди в сліпій зоні автомобіля і припаркуватися без особливих зусиль та страху пошкодити автомобіль.

Крім того, майстрами реалізувалася установка відеореєстратора – must-have для будь-якого авто. Допоможе визначити винуватця у разі ДТП чи інших неприємних ситуаціях. Відеореєстратор також працює у зв’язці із захисним комплексом, тобто починає записувати те, що відбувається при спрацьовуванні автосигналізації.

Також для зручності встановили додаткові роз’єми USB. Тепер можна зарядити більше смартфонів або підключити гаджетів.

Вишенкою на торті стало полірування фар. Ця, здавалося б, косметична процедура – підвищує безпеку пересування у темний час доби, тому що фари краще світять. Відполіровані фари також підвищують презентабельність автомобіля.

На закінчення вищенаписаного можна додати, що над автомобілем провели комплексні роботи, які неможливо якісно виконати в домашньому гаражі.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П