Комплекс робіт з Toyota Land Cruiser Prado 150: захист від угону, покриття бронеплівкою
До майстрів Prime Security Lab на установку захисту від угону привезли Toyota Land Cruiser Prado 150. Крім повноцінного комплексу захисту, був реалізований захист лакофарбового покриття автомобіля від механічних пошкоджень.

Як і завжди, базою комплексу захисту стала якісна автосигналізація – Примара. Вона добре себе показала у зв’язці з іншими елементами захисту. Має систему GSM, тому сповістить власника про можливий викрадення зручним способом – смс на смартфон.

Також реалізований автозапуск двигуна, що дозволить прогріти автомобіль у холодну пору року, навіть не виходячи з дому.

Але, наскільки б не була хороша автосигналізація, повної антиугінності вона не дасть. Тому фахівці нашпигували авто за повною програмою.

Для виявлення та відстеження автомобіля було встановлено додатковий GPS.

Як уже згадувалося, автосигналізація спілкується з автовласником за допомогою GSM. Але її можна заглушити. Те саме і з GPS. Тому реалізовано датчик глушіння, який включає сирену, а власнику надсилає сповіщення на телефон.

Встановлено два компоненти блокування двигуна – автозлодій навіть не зрозуміє, чому машина заглухла, коли центральний блок автосигналізації начебто вимкнено.

Також, якщо автоугонщик вже підготувався і прихопив із собою “заводилку”, то авто йому все одно не дістанеться: саме для таких випадків майстри реалізували захист діагностичного роз’єму.

Для посилення комплексного захисту встановлені додаткові замки капота і блокування коробки передач, так званий мультилок.

Для збереження виду автомобіля та захисту лакофарбового покриття власником було прийнято рішення покрити найуразливіші місця спеціальною плівкою.

При швидкій їзді на передню частину авто потрапляє дуже багато дрібних твердих частинок (камінці, пісок або гравій), комахи та багато іншого. Це у свою чергу ушкоджує лакофарбове покриття авто, що призводить до подряпин та потертостей.

Спеціальною плівкою були покриті передній бампер, повністю капот і крила, передні та протитуманні фари, дзеркала та ручки. Майстри використовували люксовий матеріал для покриття, що дозволить уникнути проблем із плівкою в майбутньому: швидким зносом, відшаруванням або втратою захисних властивостей.

Потрібно розуміти, що повністю відновити лакофарбове покриття автомобіля – дороге задоволення. Крім того, якщо звернеться до невмілих фахівців, то можна напоротися на неякісно виконану роботу і знову перефарбовувати автомобіль. Отже, краще запобігти, ніж відновлювати.

В цілому, в студії Prime Security Lab автомобіль отримав повноцінний захист від угону та якісний захист від пошкоджень лакофарбового покриття. Це дозволить автовласнику не переживати за збереження свого авто та насолоджуватися його виглядом тривалий час.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П