Комплексний захист від угону та реалізація автозапуску на Mazda 6
У Prime Security Lab майстри займаються встановленням захисту авто від угону, а також монтують автозапуск і додаткове обладнання, що підвищує комфорт.

Сьогодні до нас у сервіс заїхала Mazda 6 на встановлення комплексу захисного обладнання та реалізації безпечного автозапуску.

В якості основи захисного комплексу була обрана автосигналізація Привид. Майстри блокують сигналізацію в нестандартні місця, щоб виявити його було максимально складно. На додаток до нього встановили модуль блокування двигуна, який спілкується із центральним блоком сигналізації шляхом захищеного Bluetooth-протоколу. Він заглушить двигун авто або розірве ланцюги. Модуль буде працювати у разі відключення блоку сигналізації зломщиком.

Також на авто було встановлено додаткову GPS-антену. Цей пристрій передаватиме актуальну інформацію про місцезнаходження автомобіля в режимі реального часу. У додатку можна буде побачити місця паркування, маршрут руху авто протягом кількох місяців. У разі угону господар зможе відстежити авто та передати інформацію поліції.

Третім етапом захисту авто став захист діагностичного роз’єму авто. Ця міра не дозволяє викрадачу підключитися до OBD роз’єму і прописати новий ключ. При спробі злому системи блок розірве шину даних.

Для захисту підкапотного простору було встановлено модельний замок капота. Цей електромеханічний девайс закриває доступ для зайвих рук, що заважає викрадачу здійснити свій план. Для керування замком майстри поставили додатковий модуль. Суть його роботи – контролювати роботу замку та при відключенні центрального блоку, включити сигналізацію.

Захист встановлений, можна подумати і про комфорт. Останнім етапом стала реалізація автозапуску на авто. Він дистанційно запустить двигун, прогріє його, заощадивши дорогоцінний час клієнта. Залежно від сезону та налаштувань системи кондиціонування – в салоні авто буде тепла або прохолодна температура, на момент посадки водія в авто.

Майстри з Prime Security Lab завжди піклуються про безпеку та комфорт своїх клієнтів!

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П