Комплексний захист від угону на Jeep Cherokee зі США
Prime Security Lab – студія захисту автомобіля від угону та встановлення додаткового обладнання.

Сьогодні наш бокс відвідав гість зі США – Jeep Cherokee. Власник захотів якісно захистити своє авто від угону. Для нього було підібрано надійне захисне обладнання.

Центральною основою захисту стала перевірена сигналізація. Блок монтується в найпомітніші місця, щоб ймовірність виявити його наближалася до нуля. Додатково було встановлено захисний модуль, який працює у разі відключення сигналізації. Він з’єднується з центральним блоком захищеним протоколом Bluetooth, який виявити не можна. Модуль заглушить двигун або розірве ланцюги, що призведе до повної зупинки авто – місія викрадача провалена.

Новинкою на авто стала додаткова GPS-антена. Пристрій у режимі реального часу передає інформацію про розташування авто. Система, через програму, покаже, де авто стояло на парковці і яким шляхом власник добирався на роботу. Ця інформація зберігається до трьох місяців. У разі угону авто можна буде відстежити та передати інформацію до поліції.

На додаток до GPS-антени було встановлено заставні маячки. Вони по черзі передають інформацію про розташування авто з деякою паузою. Механізми знаходяться постійно в сплячому режимі, і виходять з нього тільки для виконання своєї функції, після чого повертаються в сон, що ускладнює їх пошук.

Також майстри встановили захист діагностичного роз’єму авто. Цей захід не дозволяє викрадачу підключитися до роз’єму OBD і прописати новий ключ. При спробі злому системи блок розірве шину даних і не дасть автомобілю зрушити з місця.

Доповненням стала установка датчика глушіння GSM сигналів. Він реагує на глушіння блоку сигналізації, передаючи інформацію про таку спробу власнику. Якщо система бачить глушіння, вона вводить систему охорони в дію, яка, у свою чергу, повідомляє власника про спробу проникнути в авто.

На капот було встановлено електромеханічний модельний замок, що блокує попадання в підкапотний простір чужих рук. Управляється замок спеціальним модулем, який у разі відключення центрального блоку заблокує двигун та увімкне сигналізацію.

Таким чином, майстри довели захист від угону Jeep Cherokee до максимуму, акуратно та якісно встановивши обладнання.

Майстри з Prime Security Lab – професіонали з багаторічним досвідом роботи. Вони якісно і вчасно встановлять та налаштують обладнання, завдяки чому ваше авто буде максимально захищеним від угону.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П