Комплексні роботи на Renault Sandero: захист від угону та встановлення паркувальної системи
Prime Security Lab – студія антиугону, в якій майстри своєї справи захищають авто від угону. Крім того, вони займаються встановленням додаткового обладнання.

Нещодавно до фахівців привезли Renault Sandero. На автомобіль встановили автосигналізацію, задній парктронік та відеореєстратор на дві камери.

Сигналізацію вибрали марки Примара – вона добре показала себе на інших автомобілях. Важливо розуміти, що встановлення сигналізації на авто – це лише перший крок до підвищення антиугінності. Обов’язковими є також інші захисні елементи: блокування двигуна, електромеханічний замок капота, додатковий GPS-маяк.

Задній парктронік допоможе убезпечити водія від зіткнень з перешкодами при паркуванні заднім ходом. Також парктронік корисний недосвідченим водіям, які поки що погано відчувають габарити автомобіля.

Установка відеореєстратора також важлива частина для захисту, тільки не від угону, а від зайвих проблем. Коли кількість автомобілів на дорогах зростає з кожним днем, небезпечних ситуацій також стає більше. Водієві дуже важливо мати докази у разі ДТП або свавілля поліції, наприклад.

Подвійний реєстратор допомагає записати не тільки те, що відбувається попереду автомобіля, але й те, що відбувається позаду, що буває дуже корисним у деяких ситуаціях.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П