Комплексні роботи з Mercedes-Benz Viano: захист від угону, шумоізоляція, покриття бронеплівкою.
Prime Security Lab – студія з авторського захисту від угону. Фахівці працюють над вибудовуванням антиугінного комплексу та якісною установкою захисних елементів за індивідуальною схемою. Також студія займається встановленням корисних доповнень, що підвищують комфорт авто.

Днями, до майстрів прибув Mercedes-Benz Viano на захист від угону та повну шумку. Крім цього, власник захотів обклеїти частину автомобіля чорною поліуретановою плівкою.

Для початку, майстри пропрацювали авторський комплекс захисту від угону, тобто позначили нестандартні місця встановлення всіх захисних елементів. Також були підібрані кращі компоненти антиугінного комплексу.

Базою захисту стала сигналізація на авто Привид, перевірена часом. Вона обладнана зворотним GSM-зв’язком, що дозволить “спілкуватися” зі своїм автомобілем за допомогою смартфона.

Для захисту GSM-зв’язку, який автозлодії можуть заглушити, використовуючи спеціальні пристрої, було встановлено датчик D-JAM. Він відразу помітить спробу глушіння і сповістить власника авто, принагідно ввімкнувши сирену сигналізації.

Для пізнання автовласника сигналізація обладнана Slim-міткою, яка працює через протоколи Bluetooth.

Для блокування двигуна, у разі демонтажу центрального блоку сигналізації, фахівці встановили спеціальний модуль блокування двигуна, який працює через Bluetooth. Вмонтували модуль досить глибоко у штатну проводку, що не дозволить його виявити та знешкодити.

Також для повного контролю розташування автомобіля встановили додатковий GPS-трекер.

Крім того, був реалізований захист діагностичного роз’єму, тому можна не турбуватися: шахрай не отримає доступу до цифрових систем автомобіля.

Крім надійної антиугінної системи, фахівці реалізували повну віброшумоізоляцію. Хоча Mercedes і є еталоном якості для багатьох, небажані шуми все одно присутні в салоні. Особливо з огляду на габарити даної моделі. Оскільки автомобіль розрахований на тривалі подорожі, із сім’єю, питання акустичного комфорту важливе для його власника.

Майстри акуратно розібрали салон авто і двері, дотримуючись всіх технічних нюансів для даної марки Mercedesа. Правильно поклеїли матеріал, дотримуючись всіх нюансів технічного процесу. Після цього, також акуратно, провели складання салону.

Клієнт також захотів покрити деякі частини авто поліуретановою плівкою. Він вибрав класичний чорний колір надання автомобілю характеру. Плівку наклеїли на капот автомобіля, дах, дзеркала, передні стійки.

Плівка на авто – добре захищає лакофарбове покриття від дрібних пошкоджень. Найголовніше, що її в жодному разі не можна клеїти самостійно, адже це досить складний процес і будь-яка помилка може обернутися в зайві грошові витрати, псування матеріалу та лакофарбового покриття .

Робота з Mercedes Vito – комплексний проект Prime Security Lab, який був цікавий як майстрам так і власнику авто.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П