Установка іммобілайзера на Kia Sportage 2015 року
Майстри з Prime Security Lab вже багато років займаються встановленням захисного обладнання на автомобілі, дотримуючись обумовлених термінів та виконуючи роботу максимально якісно.

Нещодавно наш бокс відвідав Kia Sportage 2015 року для встановлення іммобілайзера. Майстри підійшли до питання нестандартно, підібравши обладнання для авто.

Вибір упав на іммобілайзер від Привид.

У комплект іммобілайзера входить мініатюрна Slim-мітка, завдяки якій управління протиугінними функціями іммобілайзера стають максимально спрощеними. За бажанням за допомогою мітки можна активувати додатковий захист шляхом введення PIN-коду штатними кнопками авто.

Іммобілайзер служить добрим доповненням до охоронної системи. Однак, для повноцінного захисту автомобіля від угону, найкращим рішенням буде встановлення додаткових, бездротових блокувань двигуна, модельного замку на капот та іншого обладнання. Захисне обладнання підбирається індивідуально під особливості марки та моделі автомобіля. Встановлення в нестандартні місця – ключ до досягнення абсолютної протиугінності автомобіля.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П