Заміна головного пристрою на Kia Mohave
У Prime Security Lab фахівці, крім реалізації захисту від угону, займаються апгрейдом мультимедіа в автомобілі. На заміну головного пристрою у студію заїхав Kia Mohave.

З часом можливості мультимедіа, здаються менш широкими, ніж в момент покупки автомобіля. А в автомобілів середньої цінової категорії взагалі може бути багатозадачного головного устрою.

Установка нового головного пристрою позбавить автовласника багатьох незручностей. Наприклад, при установці парктроників або камери заднього виду – зображення буде добре видно на великому дисплеї, і підключення паркувальних систем до нових мультимедіа відбувається без труднощів.

Крім цього, є функція GPS, що дозволить водієві комфортно орієнтуватися на місцевості без телефону та постійних проблем з його власником або занепокоєння про заряд батареї, метушні з кабелями.

Фахівці зі студії антиугону допомагають підібрати оптимальний пристрій (від перевіреного постачальника) саме під конкретну марку автомобіля, що зберігає гарний вигляд приладової панелі та позбавить від “раптової” проблеми розбіжності кріплень, розміру та т.п. Заміна здійснюється із професійним підходом, що також убереже автовласника від зайвих витрат у майбутньому.

Новий (верхній) та старий (нижній) мультимедійний пристрій

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П