Захист від угону BMW Х6 2021 року
Сьогодні в бокс настановного центру Prime Security Lab – приїхав BMW X6 2021 року на встановлення захисного обладнання (сигналізація, блокування двигуна) додаткової GPS-антени та відеореєстратора.

Основною автосигналізацією стала перевірена часом GSM-сигналізація Примара. Автосигналізація, яка лягатиме в основу охоронного комплексу, має бути високотехнологічною та мати сумісність з іншим захисним обладнанням. Правильне, не типове встановлення всіх желементів захисного комплексу – ключ до гарантованого захисту автомобіля від угону.

Для додаткового захисту було встановлено модуль захисту двигуна. Його метод підключення до сигналізації не залежить від Bluetooth, тому він буде працювати навіть у разі перешкод у з’єднанні. Завдання захисного модуля – блокування двигуна авто, у стиуації, коли центральний блок автосигналізації було демонтовано або вимкнено. Блокування відбувається за датчиками швидкості.

Також на авто було встановлено додаткову GPS-антену. Цей механізм передає інформацію про місцезнаходження автомобіля прямо на смартфоні. Антена підкаже власнику місця паркування та маршрути руху за сьогодні, вчора та навіть за минулий місяць, оскільки система запам’ятовує інформацію до трьох місяців. У разі викрадення авто можна буде відстежити в режимі реального часу. Особливо, така фішка корисна у разі угону автомобіля за допомогою евакуатора.

Крім того, на авто встановили відеореєстратор – обов’язкова річ для кожного водія. Він допоможе визначити винуватця ДТП, зняти дорожні правопорушення, а також відстежити викрадача при спробі злому авто, оскільки реєстратор взаємодіє з блоком сигналізації.

Техніки Prime Security Lab – професіонали з багаторічним досвідом роботи. Вони знають особливості кожної марки та моделі авто. Тому, для них не важко установка сигналізації в позаштатні місця.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П