Захист від угону Hyundai Sonata
Фахівці зі студії антиугону Prime Security Lab нещодавно взяли на роботу Hyundai Sonata. Власник захотів встановити на автомобіль захист від угону.

Почали з установки автосигналізації Привид, який має Bluetooth. Це дозволяє оснастити машину додатковими елементами захисту, які працюють без зайвих проводів, що у разі угону збільшить час їх пошуку.

Крім того, сигналізація на авто оснащена GSM, що дозволяє водієві отримувати повідомлення від сигналізації на свій смартфон.

Для додаткового захисту майстра встановили Bluetooth-реле, яке глушить двигун, якщо сигналізація демонтована. Плюсом даного захисту є повне маскування від пристроїв, що виявляють, адже реле працює тільки на прийом даних.

Звичайно, цей комплекс захисту не можна назвати повноцінним, адже залишається безліч незахищених місць. Наприклад, та сама GSM не захищена від глушилок, тому майстри рекомендують встановити спеціальний датчик, який сповістить власника про спробу глушіння та включить сирену сигналізації.

Також беззахисним залишився діагностичний роз’єм – автозлодій може використовувати “заводилку”. Щоб уникнути цієї ситуації, обов’язково потрібно зробити захист діагностичного роз’єму.

Крім того, вразливим місцем є підкапотний простір. Захищається додатковим замком капота.

Але навіть найкращий комплекс від викрадення може бути ненадійним, якщо встановлювати всі елементи в стандартні місця. Майстри з Prime Security Lab не допускають такої помилки – кожен комплекс захисту розташований індивідуально. Саме такий підхід гарантує надійний захист від угону автомобіля.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П