Захист від угону та автозапуск на Toyota Highlander
Prime Security Lab – студія професійного захисту від угону та встановлення додаткового обладнання на авто. Величезний досвід роботи та геніальність наших техніків дозволяє максимально якісно та швидко реалізовувати надійний захист від угону на будь-яке авто.

Сьогодні студію відвідав Toyota Highlander на встановлення сигналізації, додаткового модуля захисту двигуна, gps-антени та автозапуску. Було встановлено модельний замок капота.

Сигналізацію вибрали від Привид. Вона є гарною основою захисного комплексу та в досвідчених руках техніків, можна досягти максимальної функціональності.

На додаток до сигналізації, майстри встановили додатковий захисний модуль двигуна, завдання якого – розірвати ланцюги з’єднання та заглушити двигун у разі угону та демонтажу блоку автосигналізації. Модуль не має прямого з’єднання з центральним блоком, завдяки чому його пошуки, швидше за все, нічим не закінчаться для автокрадії.

Майстри реалізували захист діагностичного роз’єму авто, що не дозволить зломщику підключитися до нього і прописати новий ключ. При спробі злому системи блок розірве шину даних і не дасть автомобілю зрушити з місця.

Був встановлений електромеханічний модельний замок капота. Девайс закриває підкапотний простір від чужих рук, захищаючи важливі системи авто, які можуть бути у підкапотному просторі. Просто та надійно!

Додаткова GPS-антена передаватиме актуальну інформацію про місцезнаходження авто в режимі реального часу. Точність розташування – до 1-го метра! У додатку можна побачити місця паркування, маршрут руху авто протягом кількох місяців. У разі угону господар зможе відстежити авто та передати інформацію поліції.

Захист готовий – тепер комфорт! На автомобілі реалізували безпечний автозапуск. Він прогріє двигун заздалегідь, помітно заощадивши час власника. Підтримає тепло взимку та прохолоду влітку в авто, прогрів чи охолодивши салон ще до приходу водія. Завдяки сучасним системам автозапуск практично не має обмежень на відстані.

Автоугонщикам вже давно відомі всі стандартні місця встановлення  елементів захисту. Проте, техніки з Prime Security Lab враховують це і монтують обладнання в нестандартні місця.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П