Захист від угону та безпечний автозапуск на Nissan Rogue
У захисті авто від угону головна якість – досвід техніків та індивідуальний підхід до роботи. У Prime Security Lab чудово це розуміють, завдяки чому виконують роботу на найвищому рівні.

Зовсім недавно в наш бокс заїхав Nissan Rogue – авто зі США, щоб реалізувати установку захисного обладнання (автосигналізація + модуль захисту двигуна), gps-антену та автозапуск.

Сигналізація встановлена ​​на авто –  Привид. Блок сигналізації встановлюють у незвичні місця, щоб ускладнити його виявлення автозлодій. Крім того, майстри встановили додатковий модуль захисту двигуна, сховавши його в секретне місце, щоб ймовірність його знайти наближалася до нуля. Модуль розірве ланцюги з’єднання і заглушить двигун при спробі угону.

Техніки реалізували захист діагностичного роз’єму автомобіля. Цей захід не дозволяє викрадачу підключитися до роз’єму OBD і прописати новий ключ. При спробі злому системи блок розірве шину даних і не дасть автомобілю зрушити з місця.

Додатково встановили gps-антену. З її допомогою можна відстежити місцезнаходження авто в режимі реального часу, знайти місця паркування, а також дізнатися маршрут руху. Інформація зберігається у додатку до 3-х місяців, а у разі угону авто, власник зможе відстежити його. GPS-антена також встановлюється таким чином, щоб її не можна було виявити і демонтувати при попівтці угону.

Останнім етапом стала установка автозапуску на авто. Автозапуск може прогріти взимку або охолодити влітку салон, що також підвищує комфорт, адже тепер, зайшовши в авто, буде підтримана комфортна температура і прогрітий двигун.

Майстри з Prime Security Lab – професіонали з багаторічним досвідом роботи. Вони якісно та в строки встановлять та налаштують обладнання, завдяки чому ваше авто буде максимально захищеним від угону та комфортно у щоденному використанні.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П