Захист від угону Jeep Cherokee із США
Prime Security Lab – студія установки захисного обладнання на авто. Майстри знають як врятувати автомобіль від угону.

Сьогодні в наш бокс заїхав Jeep Cherokee із США. На автомобілі майстра встановили комплекс обладнання, що захищає авто від угону та спроб злому.

Основним модулем захисту стала перевіркаая автосигналізація Привид. Блок сигналізації приховують у найнепередбачуваніші місця, щоб автозлодій не зміг знайти його. Також було встановлено додатковий модуль захисту. Пристрій заглушить двигун авто або розірве ланцюги у разі початку руху, якщо блок сигналізації був деактивований. Завдяки мініатюрним розмірам та відсутністю дротового підключення до центрального блоку, модуль є одним із найкращих для захисту авто від угону.

Другим способом захисту, встановленим на авто, став модельний замок капота. Цей електромеханічний аксесуар грає величезну роль – він закриває підкапотний простір від чужих рук. Тепер якщо автовикрадач захоче знайти та зняти протиугінне обладнання, він просто не зможе цього зробити. Просто та надійно.

Також майстри поставили на авто GPS антену. Його призначення дуже просто – пристрій з точністю до метра визначає місцезнаходження автомобіля, зазначає на карті місця паркування, маршрут руху. Потрібно дізнатися, де машина була три дні тому? GPS допоможе вам у цьому, адже він зберігає інформацію кілька місяців. Якщо викрадення все-таки відбудеться, господар в режимі реального часу зможе дізнатися де зараз його автомобіль.

Автоугонщикам вже давно відомі всі стандартні місця встановлення  елементів захисту. Проте, майстри з Prime Security Lab враховують це і монтують обладнання в нестандартні місця.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П