Захист від угону Nissan Juke
У студії Prime Security Lab реалізуються високоякісні антиугінні комплекси. Нещодавно до майстрів привезли Nissan Jukе.

Базовим елементом захисту стала сигналізація Пандора з інтерфейсом GSM і Bluetooth . Крім цього, сигналка має в комплекті слім-мітки, які ідентифікують власника авто та відключають блокування. Також, реалізований автозапуск, що допоможе прогріти машину ще вдома – в холодну пору, особливо, приємна функція.

Для визначення розташування авто в екстрених випадках, наприклад, коли зранку водій не знайде свою машину на парковці або у дворі, було встановлено додаткову антену GPS. Така ситуація може статися, якщо автомобіль вдалося викрасти або його відвезли на евакуаторі.

Не обійшлося без модуля блокування двигуна. Сам модуль мініатюрний і підключається до штатного проведення авто, що ускладнює його пошук зловмисником. Функція даного елемента – заглушити двигун, якщо автомобіль почало рух, але центральний блок сигналізації не відповідає.

Встановлений антиугонний комплекс можна вважати хорошим варіантом для захисту, але він вимагає доповнення. Залишається багато вразливих місць, які також потребують захисту. Додатково автомобіль можна оснастити модулем захисту діагностичного роз’єму, що не дозволить викрадачу залізти в цифрові системи Ніссана.

Серед іншого, майстри рекомендують до автосигналізації з GSM встановлювати датчик глушіння, щоб сповістити власника про спробу перервати зв’язок між машиною та власником.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П