Захист від угону Nissan Rogue
У Prime Security Lab проводяться якісні роботи із захисту авто від угону. На реалізацію захисного комплексу до студії нещодавно приїхав Nissan Rogue.

Для 100-відсоткової антиугінності потрібен повний комплекс захисних елементів, а не тільки сигналізація. Вона, як правило, стає гарною базою.

У випадку з Ніссаном – основою стала автосигналізація Привид з GSM та Bluetooth. Ця сигналізація спілкується з власником авто за допомогою сповіщень на смартфон і дозволяє підключити захисні елементи без використання додаткових дротів.

Для блокування двигуна було встановлено спеціальний модуль. Він глушить автомобіль при несанкціонованому доступі та спробі виїхати, коли центральний блок сигналізації вимкнено.

Крім того, майстри захистили діагностичний роз’єм, що не дозволить автокрадеві прописати новий ключ у цифровій системі.

Також майстри встановили додатковий GPS модуль, який допоможе контролювати розташування автомобіля в будь-який час.

Оскільки автосигналізація сповіщає власника за допомогою GSM, то потрібно забезпечити безперебійне покриття мережі. Автозлодії можуть використовувати різні гаджети для блокування сигналу. Щоб уберегти водія від цього, майстри встановили датчик глушення GSM сигналів – він упізнає спробу глушіння сигналки та надішле відповідне повідомлення власнику авто.

Через малі габарити та грамотну установку виявити захисні елементи неможливо.

Для захисту підкапотного простору встановили додатковий, модельний замок капота.

Важливо пам’ятати, що тільки фахівці зможуть якісно встановити повний протиугінний комплекс та проконсультувати з супутніх питань.

Дізнайтесь персональну вартість послуги з урахуванням знижки!
Виберіть марку автомобіля та бажану послугу

Схожі записи:

Наші контакти

Київ, Оранжерейна 3П
пн - сб: з 10:00 до 19:00

Працюємо в Киеві та області

г. Киев ул. Оранжерейна 3П